Ошибка при поиске

Автор bobbober, Вересня 14, 2012, 07:30:45 PM

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bobbober

При пошуку квартири видає таку помилку.. в чому проблема? як менц її виправити? дякую за відповідь.



Akella

Я так понял, что Вы пытались работать с "Доп. атрибутами". Рассказывайте, что делали?

Akella

И ещё вопрос. Обновления какие-нибудь устанавливали?

bobbober

Шукаю тільки з параметром пошуку кімнати а обновлення в мене саме останнє


а при видаленні району Ставрополь теж видає помилку

bobbober

У налаштуваннях програми - параметри пошуку я відключив "вик. додаткові атрибути для пошуку". Допомогло)

bobbober

При відправці обєктів в квартал практично не оприділяється площа, ціна, практично всі параметри не бачить. Це через те що оголошення україномовні? як можна змінити фільтри?

Akella

Цитата: bobbober від Вересня 15, 2012, 04:48:41 PMа при видаленні району Ставрополь теж видає помилку
Значит удаляемый район уже используется в какой-то квартире, или в каком-то доме, или в каком-то клиенте.

Если запись справочника привязана к какому-то объекту недвижимости, то удалить такую запись из справочника нельзя. Я Вам советую прочитать документацию по справочникам. Там описан этот момент.

Akella

Цитата: bobbober від Вересня 15, 2012, 05:37:57 PMПри відправці обєктів в квартал практично не оприділяється площа, ціна, практично всі параметри не бачить. Це через те що оголошення україномовні? як можна змінити фільтри?

цена возможно, т.к. программа реагирует на слова "цена", "дол", "руб"

площадь определяется по формуле 120/80/15

пришлите мне файл с объявлениями на почту, я посмотрю что там не так
скорее всего профили/настройки нужно подкорректировать

Akella

Цитата: bobbober від Вересня 15, 2012, 05:03:45 PMУ налаштуваннях програми - параметри пошуку я відключив "вик. додаткові атрибути для пошуку". Допомогло)

Мне кажется, что Вы неправильно установили обновления.
Ошибка про доп. атрибуты у Вас, как я понял связана с тем, что версия программы новая, а версия базы - старая.
Посмотрите меню Справка/О программе, там внизу справа указаны версии. Они должны совпадать.

Вы так и не ответили на 2 моих вопроса.

bobbober

Версія програми і версія бази одинакові, пошук вів по тільки по критерію кількість кімнат. Почав читати документацію..

Akella

Мне из Вас клещами нужно информацию вытаскивать? Это в Ваших же интересах. Жду...

bobbober

Всі зміни які я робив до цього позначив чевоною стрілкою. Вибиває помилку тільки при пошуку з урахуванням кількості кімнат якщо включений "використовувати дод. атрибути для пошуку"





Akella

Получается, что Вы установили сразу версию 375 и никаких обновление не устанавливали?

bobbober

Цитата: Akella від Вересня 15, 2012, 10:50:39 PM
Получается, что Вы установили сразу версию 375 и никаких обновление не устанавливали?
встановив кожне оновлення послідовно... можливо проблема в тому що я переношу базу(повнісю папку квартал з моїх документів) з одного компютера на інший, впринципі це не страшно, але я планую вести базу на вашій прорамі і в мабутньому купити мережеву версію кварталу і сканфільтр..

Akella

Ну вот, что и требовалось доказать.
Возможно, что проблема связана с обновлениями. Где-то чего-то не так обновилось.
Ну если будут проблемы, то наверное придется прислать мне базу по почте, чтобы сравнить её с эталонной и в случае чего сделать Вашу базу "правильной".

SMF spam blocked by CleanTalk